Tabulky:       Hráčské statistiky   Pavouk turnaje
Zápasy dle - týmu: č. turnaje: haly: kategorie:

Rozpis zápasů

Část turnaje Kód Datum & čas Hala Domácí Výsledek Hosté
Elévové 5+1 - Skupina A 1 14.09.2018 13:30 Jedenáctka VS FLORBAL CHODOV 4:1 BLACK ANGELS
Mladší žáci 5+1 - Základní skupina 1 14.09.2018 14:00 SH Jižní Město Traverza Mukařov 0:7 Florbal Tachov
Elévové 5+1 - Skupina B 2 14.09.2018 14:30 Jedenáctka VS Start98 Praha-Kunratice 19:1 Traverza Mukařov
Mladší žáci 5+1 - Základní skupina 2 14.09.2018 15:00 SH Jižní Město FBŠ SLAVIA Plzeň 1:1 Florbal Tachov
Starší žáci 5+1 - Skupina B SK2 14.09.2018 15:00 SH TJ JM Chodov BLACK ANGELS 12:0 Traverza Mukařov
Elévové 5+1 - Skupina A 3 14.09.2018 15:30 Jedenáctka VS BLACK ANGELS 9:1 Florbal Tachov
Starší žáci 5+1 - Skupina A SK1 14.09.2018 16:00 SH TJ JM Chodov FLORBAL CHODOV 1:4 Start98 Praha-Kunratice
Mladší žáci 5+1 - Základní skupina 3 14.09.2018 16:00 SH Jižní Město Start98 Praha-Kunratice 6:2 Traverza Mukařov
Elévové 5+1 - Skupina B 4 14.09.2018 17:00 SH Jižní Město FBŠ SLAVIA Plzeň 0:7 Start98 Praha-Kunratice
Starší žáci 5+1 - Skupina B SK4 14.09.2018 17:00 SH TJ JM Chodov Traverza Mukařov 0:17 FBŠ SLAVIA Plzeň
Mladší žáci 5+1 - Základní skupina 4 14.09.2018 18:00 SH TJ JM Chodov FBŠ SLAVIA Plzeň - FLORBAL CHODOV
Přípravka 3+1 - Základní skupina 1 15.09.2018 08:00 SH TJ JM Chodov FLORBAL CHODOV 24:0 SK Dvojka
Přípravka 3+1 - Základní skupina 2 15.09.2018 08:00 SH TJ JM Chodov TJ Sokol Nehvizdy 12:2 Traverza Mukařov-FG
Elévky 3+1 - Základní skupina 1 15.09.2018 09:00 SH TJ JM Chodov FLORBAL CHODOV 16:11 Start98 Praha-Kunratice
Mladší žákyně 3+1 - Základní skupina 1 15.09.2018 09:00 SH TJ JM Chodov FBŠ SLAVIA Plzeň 16:0 SK Dvojka Praha
Starší žáci 5+1 - Skupina A SK3 15.09.2018 09:30 SH Jižní Město Start98 Praha-Kunratice 2:4 Florbal Jesenice
Přípravka 3+1 - Základní skupina 3 15.09.2018 10:00 SH TJ JM Chodov TJ Sokol Nehvizdy 11:1 SK Dvojka
Přípravka 3+1 - Základní skupina 4 15.09.2018 10:00 SH TJ JM Chodov Traverza Mukařov-FG 4:20 FBŠ SLAVIA Plzeň
Mladší žáci 5+1 - Základní skupina 5 15.09.2018 10:30 SH Jižní Město Florbal Tachov 2:7 Start98 Praha-Kunratice
Mladší žákyně 3+1 - Základní skupina 2 15.09.2018 11:00 SH TJ JM Chodov FLORBAL CHODOV 5:13 Florbal Židenice
Elévky 3+1 - Základní skupina 2 15.09.2018 11:00 SH Jižní Město FLORBAL CHODOV 9:10 SK Dvojka Praha
Mladší žáci 5+1 - Základní skupina 6 15.09.2018 11:30 SH Jižní Město Traverza Mukařov 1:2 FBŠ SLAVIA Plzeň
Přípravka 3+1 - Základní skupina 6 15.09.2018 12:00 SH TJ JM Chodov SK Dvojka 3:13 Traverza Mukařov-FG
Přípravka 3+1 - Základní skupina 5 15.09.2018 12:00 SH TJ JM Chodov FBŠ SLAVIA Plzeň 7:13 FLORBAL CHODOV
Elévové 5+1 - Skupina A 5 15.09.2018 12:30 SH Jižní Město Florbal Tachov 2:4 FLORBAL CHODOV
Mladší žákyně 3+1 - Základní skupina 3 15.09.2018 13:00 SH TJ JM Chodov FLORBAL CHODOV 8:22 FBŠ SLAVIA Plzeň
Elévové 5+1 - Skupina B 6 15.09.2018 13:30 SH Jižní Město Traverza Mukařov 0:7 FBŠ SLAVIA Plzeň
Mladší žákyně 3+1 - Základní skupina 4 15.09.2018 14:00 SH TJ JM Chodov Florbal Židenice 21:0 SK Dvojka Praha
Elévky 3+1 - Základní skupina 3 15.09.2018 14:00 SH TJ JM Chodov Start98 Praha-Kunratice 4:5 SK Dvojka Praha
Starší žáci 5+1 - Skupina B SK6 15.09.2018 14:30 SH Jižní Město FBŠ SLAVIA Plzeň 1:3 BLACK ANGELS
Starší žáci 5+1 - Skupina A SK1 15.09.2018 15:30 SH Jižní Město Florbal Jesenice 3:3 FLORBAL CHODOV
Mladší žáci 5+1 - Základní skupina 7 15.09.2018 16:00 SH TJ JM Chodov FLORBAL CHODOV 6:7 Start98 Praha-Kunratice
Elévové 5+1 - Čtvrtfinále ČF 15.09.2018 16:30 SH Jižní Město BLACK ANGELS 16:0 Traverza Mukařov
Mladší žáci 5+1 - Základní skupina 8 15.09.2018 17:00 SH TJ JM Chodov FLORBAL CHODOV 9:1 Traverza Mukařov
Elévové 5+1 - Čtvrtfinále ČF 15.09.2018 17:30 SH Jižní Město FBŠ SLAVIA Plzeň 5:2 Florbal Tachov
Starší žáci 5+1 - Čtvrtfinále ČF 15.09.2018 18:00 SH TJ JM Chodov Start98 Praha-Kunratice 8:0 Traverza Mukařov
Starší žáci 5+1 - Čtvrtfinále ČF 15.09.2018 19:00 SH TJ JM Chodov FLORBAL CHODOV 3:2 FBŠ SLAVIA Plzeň
Mladší žáci 5+1 - Základní skupina 9 16.09.2018 08:00 SH TJ JM Chodov FLORBAL CHODOV 6:0 Florbal Tachov
Starší žáci 5+1 - O 5. místo O5 16.09.2018 08:00 SH Jižní Město FBŠ SLAVIA Plzeň 11:0 Traverza Mukařov
Přípravka 3+1 - Základní skupina 7 16.09.2018 08:30 Jedenáctka VS FLORBAL CHODOV 6:7 TJ Sokol Nehvizdy
Mladší žákyně 3+1 - Základní skupina 5 16.09.2018 08:30 Jedenáctka VS SK Dvojka Praha 11:3 FLORBAL CHODOV
Elévové 5+1 - Semifinále SF2 16.09.2018 09:00 SH TJ JM Chodov FLORBAL CHODOV 2:12 BLACK ANGELS
Mladší žáci 5+1 - Základní skupina 10 16.09.2018 09:00 SH Jižní Město Start98 Praha-Kunratice 0:5 FBŠ SLAVIA Plzeň
Mladší žákyně 3+1 - Základní skupina 6 16.09.2018 09:30 Jedenáctka VS Florbal Židenice 5:16 FBŠ SLAVIA Plzeň
Elévky 3+1 - Základní skupina 4 16.09.2018 09:30 Jedenáctka VS SK Dvojka Praha 12:5 FLORBAL CHODOV
Přípravka 3+1 - Základní skupina 8 16.09.2018 09:30 Jedenáctka VS SK Dvojka 2:20 FBŠ SLAVIA Plzeň
Starší žáci 5+1 - Semifinále SF2 16.09.2018 10:00 SH Jižní Město Florbal Jesenice 0:5 Start98 Praha-Kunratice
Elévové 5+1 - Semifinále SF2 16.09.2018 10:00 SH TJ JM Chodov Start98 Praha-Kunratice 24:3 FBŠ SLAVIA Plzeň
Přípravka 3+1 - Základní skupina 9 16.09.2018 10:30 Jedenáctka VS Traverza Mukařov-FG 3:20 FLORBAL CHODOV
Elévové 5+1 - O 5. místo O5 16.09.2018 11:00 SH TJ JM Chodov Traverza Mukařov 8:1 Florbal Tachov
Starší žáci 5+1 - Semifinále SF2 16.09.2018 11:00 SH Jižní Město BLACK ANGELS 3:4 FLORBAL CHODOV
Přípravka 3+1 - Základní skupina 10 16.09.2018 11:30 Jedenáctka VS FBŠ SLAVIA Plzeň 9:5 TJ Sokol Nehvizdy
Mladší žákyně 3+1 - Semifinále SF2 16.09.2018 11:30 Jedenáctka VS FBŠ SLAVIA Plzeň 14:5 FLORBAL CHODOV
Mladší žáci 5+1 - O 3. místo O3 16.09.2018 12:00 SH TJ JM Chodov Florbal Tachov 13:2 Traverza Mukařov
Mladší žáci 5+1 - Finále FIN 16.09.2018 12:00 SH Jižní Město FBŠ SLAVIA Plzeň 4:2 Start98 Praha-Kunratice
Elévky 3+1 - Základní skupina 5 16.09.2018 12:30 Jedenáctka VS FLORBAL CHODOV 15:3 Start98 Praha-Kunratice
Mladší žákyně 3+1 - Semifinále SF2 16.09.2018 12:30 Jedenáctka VS Florbal Židenice 10:13 SK Dvojka Praha
Elévové 5+1 - O 3. místo O3 16.09.2018 13:15 SH Jižní Město FLORBAL CHODOV 7:5 FBŠ SLAVIA Plzeň
Mladší žákyně 3+1 - O 3. místo O3 16.09.2018 13:30 Jedenáctka VS FLORBAL CHODOV 9:22 Florbal Židenice
Přípravka 3+1 - O 3. místo O3 16.09.2018 13:30 Jedenáctka VS TJ Sokol Nehvizdy 16:3 Traverza Mukařov-FG
Přípravka 3+1 - Finále FIN 16.09.2018 14:30 Jedenáctka VS FLORBAL CHODOV 8:10 FBŠ SLAVIA Plzeň
Elévky 3+1 - Základní skupina 6 16.09.2018 14:30 Jedenáctka VS Start98 Praha-Kunratice - SK Dvojka Praha
Mladší žákyně 3+1 - Finále FIN 16.09.2018 14:30 Jedenáctka VS FBŠ SLAVIA Plzeň 3:6 SK Dvojka Praha
Starší žáci 5+1 - O 3. místo O3 16.09.2018 14:30 SH Jižní Město Florbal Jesenice 1:2 BLACK ANGELS
Elévové 5+1 - Finále FIN 16.09.2018 15:45 SH Jižní Město BLACK ANGELS 9:11 Start98 Praha-Kunratice
Starší žáci 5+1 - Finále FIN 16.09.2018 17:00 SH Jižní Město Start98 Praha-Kunratice 5:1 FLORBAL CHODOV

Copyright © 2018 - All Rights Reserved | Timber HTML Template | Code by Kamil Pešek